Webinar - Spring Fundamentals by Cognizant Softvision

Spring Fundamentals by Cognizant Softvision

Invitam studentii sa participe la un nou webinar din seria Listen&Share by Cognizant Softvision, o serie de webinarii online dedicate studentilor, menite sa ii ajute pe acestia sa exploreze fascinanta lume a programarii si testarii, de data aceasta avand ca tematica generala Java.

Ce este reprezentativ pentru comunitatea noastra Java?

 

Livram solutii pentru companii din toate industriile, dintre care multe sunt companii de top in Fortune 500.

Printre cele mai folosite tehnologii in cadrul comunitatii noastre globale Java se regasesc: Java 8 and 11, Spring 5, Kafka 2, AWS SQS, JPA / Hibernate, Oracle, ElasticSearch, JUnit, Mockito, TestContainers.

Una dintre cele mai mari comunitati Java in momentul actual.
Studentii au sansa sa experimenteze adevaratul sens al Comunitatii, datorita faptului ca membrii acesteia se intalnesc frecvent pentru a impartasi cunostinte, idei si experiente.

Mai multe detalii despre comunitate puteti gasi aici.

In data de 25 mai, incepand cu ora 17:00, asteptam studentii sa ne fie alaturi, timp de 2 ore, la webinarul Spring Fundamentals, sustinut in limba romana de colegul nostru Emilian Marian, Java Developer @Cognizant Softvision

Pentru inscriere studentii pot accesa acest link

Short description: Do you like Java? After this webinar of Spring Fundamentals you will love it! Join us and you will learn how Spring can make you the programmer you always wanted to be!
Language: Romanian
Duration: 2 hours
Speaker: Emilian Marian, Java Developer

Va multumim!
Echipa Cognizant Softvision Romania

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.